Skip to main content

Anson Mount odpowiada na plotki o powrocie w „AVENGERS: SECRET WARS”!

Anson Mount, który powrócił do roli Black Bolta w filmie DOKTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS (co prawda na krótko), odpowiedział na plotki, że on i ekipa Inhumans pojawią się w AVENGERS: SECRET WARS!

To jest takie interesujące. Proszę opowiedzieć nam więcej o tej umowie, którą najwyraźniej podpisałem we śnie. Bardzo jestem ciekaw wszystkich soczystych szczegółów z kanału, który najwyraźniej nie jest farmą kliknięć.

Anson Mount nic nie wie na temat kolejnego powrotu do roli Black Bolta, jednakże nie wielu zdziwi to, że tak się stanie np. w AVENGERS: SECRET WARS.

DOKTOR STRANGE IN THE MULTIVERSE OF MADNESS nie przyniósł tylu niespodzianek, na jakie liczyli niektórzy fani, jedną z największych było to, że Anson Mount ponownie wcielił się w rolę Black Bolta z INHUMANS. Dodatkowo fani zobaczyli go w idealnie odwzorowanym, komiksowym kostiumie. Zobaczyliśmy zakres jego mocy, gdy jego głos zamienił Doktora Strange’a z Ziemi-838 w niewiele więcej niż kupkę kurzu. Jednak po tym, jak skrzyżował ścieżki ze Szkarłatną Wiedźmą z Ziemi-616, jego głowa została wysadzona w powietrze od środka. Nie był to zatem najdłuzszy wystep i fani na pewno mieli niedosyt.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments