Skip to main content

„AVENGERS 5”- 60 postaci powróci do MCU, Shawn Levy reżyserem, a Kang złoczyńcą?

DEADLINE opublikowało niesamowite informacje, które potwierdzają nam, że AVENGERS 5 będzie ogromnym projektem, w którym ponownie zobaczymy uwielbianych aktorów! A reżyserem będzie ktoś, kto podoła temu wyzwaniu.

DEADLINE podaje, że ponad 60 postaci z MCU mogłoby ponownie wcielić się w swoje role, w tym wszyscy, od Marka Ruffalo, Chrisa Hemswortha i Benedicta Cumberbatcha po Toma Hiddlestona, Simu Liu i Karen Gillian. Oznaczałoby to, że już w AVENGERS 5 dostaniemy spotkanie Thora i Lokiego i może bardziej sensownego Hulka, niż ten „mądry” z ENDGAME.

Wątpię, że RDJ, Chris Evans czy Tom Holland pojawią się w 5 części. Iron-Man i Kapitan Ameryka raczej poczekają na role w wielkim finale, jakim będzie SECRET WARS, a przed Spider-Manem stoi historia w SPIDER-MAN 4, który zapewne będzie się dział w podobnym czasie na osi czasu MCU.

DEADLINE słyszał, że Levy otrzymał najnowszy scenariusz Michaela Waldrona , choć źródła dodają, że nie udzielił on odpowiedzi, czy przyjmie tę pracę, a studio nadal planuje spotykać się z innymi reżyserami w oczekiwaniu na jego decyzję. Reżyser DEADPOOL and WOLVERINE chce się mocno zaangażować jako reżyser i producent wykonawczy ostatniego sezonu kultowego serialu Netflix Stranger Things. Jednak myśle, że dla AVENGERS 5 znajdzie czas.. oby!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments