Skip to main content

Robert Downey Jr. o powrocie do roli Tony’ego Starka!

Robert Downey Jr. w ostatnim czasie naprawdę coraz częściej mówi o swoim powroci do roli Tony’ego Starka w MCU. Wszystko zaczyna składać się w sensowną całość i aktor najpewniej powróci w AVENGERS: SECRET WARS!

FOSTER: Czy pomyślałbyś o ponownym założeniu garnituru dla Tony’ego Starka?

DOWNEY: To szaleństwo jest w moim DNA. Prawdopodobnie jest to postać najbardziej podobna do mnie, jaką kiedykolwiek grałem, mimo że jest o wiele fajniejszy ode mnie. Stałem się zaskakująco otwarty na ten pomysł. Pomiędzy „Nyad” a [„Night Country”], a dla mnie „Oppenheimer”, a potem „Sympathizer” to naprawdę szaleństwo, ponieważ wyglądamy całkiem nieźle. Właściwie to patrzyłem na zdjęcia, które robiliśmy, upewniając się: „Czy nadal wyglądamy w miarę OK?” Mówię: „Wyglądamy całkiem nieźle”.

Robert Downey Jr. i Jodie Foster spotykają się ponownie w rozmowie dla Variety, aby omówić telewizyjne triumfy i „zaskakującą” otwartość RDJ na powrót jako Iron Man, a zdanie „…Stałem się zaskakująco otwarty na ten pomysł.” mówi nam więcej niż tysiąc innych słów!

To nie pierwsza wypowiedź aktora w ostatnim czasie. Wszystko układa się tak, jak chcą fani – RDJ powróci do MCU i ponownie odegra rolę, za którą pokochały go miliardy fanów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments