Skip to main content

Było alternatywne zakończenie finału serialu „Loki”?

Finał drugiego sezonu Lokiego wprawił fanów w osłupienie, a reżyser Aaron Moorhead podzielił się teraz informacją, jakie zakończenie byłoby szczęśliwsze i być może bezpieczniejsze dla serialu telewizyjnego MCU. UWAGA NA SPOILERY!

Reżyser Aaron Moorhead szczegółowo opisał alternatywne – i znacznie bezpieczniejsze – zakończenie dla docenionego przez krytyków serialu telewizyjnego Disney+. 

„Był szkic scenariusza do samego końca, do samego końca. Coś nam obojgu nie pasowało. Problem w tym, że w tym szkicu Loki nie niszczył Krosna. On uratował Krosno. przed implodacją, a potem wstąpił na tron. Wszyscy wiedzieliśmy, że coś jest na rzeczy, tylko nie wiedzieliśmy co. Bo wyglądało to tak, że on próbuje ocalić Krosno, zdobywa tron ​​i to wszystko.

„Ale problem polegał na tym, że nie miał poświęcenia i zdaliśmy sobie sprawę, dlaczego nie zniszczy Krosna, a potem będzie musiał przejąć jego ogromną odpowiedzialność? Nic z tego nie będzie miał. Wygląda na to, że teraz tak oczywiste, że wydaje się to właściwym wyborem. Ale to był przełomowy moment w jego rozwoju, kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że Loki musi zniszczyć i stać się Krosnem.

Jego przemiana w „Boga Lokiego” była o wiele bardziej pasująca i stanowiła wzruszające zakończenie jego historii. 

Z pewnością zobaczymy, jak Tom Hiddleston ponownie wcieli się w tę rolę w jakiś sposób, w jakimś kształcie lub formie, szczególnie w przypadku Wojny z Kangiem. Innej opcji nie ma!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments