Skip to main content

Sony Pictures wciąż ma w planach film „Sinister Six”!

Najnowsze plotki mówią, że Sony Pictures ponownie pracuje nad filmem Sinister Six, w którym będą występować złoczyńcy i postacie, które poznaliśmy w filmach takich jak Venom czy Morbius. Brzmi dobrze, prawda?

Według spikera Daniela Richtmana Sony pracuje obecnie nad projektem, w którym pojawią się postacie będące spin-offami. Kto zatem znajdzie się w drużynie? Nie zostało to ujawnione, ale Venom, Morbius, The Vulture, Kraven the Hunter, Rhino i Ezekiel. Tak na chwilę obecną wygląda lista postaci, które mogą stworzyć ten złowrogi zespół.

Warto wspomnieć, że od połowy 2000 roku Sony Pictures próbowało nakręcić film Sinister Six . Pomysł pojawił się po raz pierwszy przed premierą Niesamowitego Spider-Mana 2 , a kontynuacja z 2014 roku miała przygotować grunt dla zespołu złoczyńców w celu stworzenia spin-offu. 

Opierając się na tym, co niewiele wiemy, cała sprawa byłaby katastrofą; Kierownictwo Sony zgodziło się z tym i dlatego podpisano umowę z Marvel Studios na wprowadzenie Spider-Mana Toma Hollanda do MCU w filmie Civil War z 2016 roku , w tym samym roku, w którym Sinister Six miał mieć premierę w kinach. Wiele wskazuje na to, że w końcu doczekamy sie pojedynku Petera Parkera z Sinister Six.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments