Skip to main content

„Captain America: Brave New World” ukaże nam doprawdy komiksowego Red Hulka!

Wedle najnowszych wieści, Captain America: Brave New World ukaże nam Red Hulka granego przez Forda, wyciągniętego dosłownie z kart komiksów!

Chociaż nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, wiemy o tych planach z wystarczająco wiarygodnych źródeł, aby wierzyć, że Red Hulk zadebiutuje w MCU w filmie Captain America: Brave New World; oczywiście fakt, że Harrisona Forda zauważono na planie w podartych spodniach, również dodaje wagi pogłoskom o występie czerwonej bestii!

Leaker @CanWeGetToast  twierdzi, że poznał nowe szczegóły na temat planów Marvel Studios dotyczących Red Hulka, w tym komiksową wersję złoczyńcy, którego można śmiało powiedzieć, że większość z nas nie spodziewała się zobaczyć na ekranie. A jednak! Marvel Studios chce zaskoczyć, i to pozytywnie.

Mówi się, że wściekłość Rossa jako Czerwonego Hulka spowoduje, że stanie w płomieniach, tak jak postać w komiksach podczas swoich pierwszych występów. W rzeczywistości ciepło, które wydziela, będzie tak intensywne, że faktycznie może stopić zbroje z Vibranium Capa Sama Wilsona.

Przed Kapitanem Ameryką wielkie wyzwanie, jednak aby zmierzyć się z Hulkiem, prawdopodobne jest, że Sam planuje zdobyć supermoce w trakcie trwania fabuły filmu. Może jednak zdecyduje się na serum Zimowego Żołnierza? W przyszłym roku odbędą się stosunkowo obszerne powtórki z naciskiem na akcję, warto się im przyglądać.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments