Skip to main content

„What If…?” sezon 2 – Chris Hemsworth powrócił do roli Thora.

2. odcinek 2 sezonu What If…? pokazuje nam powrót Chrisa Hemswortha do roli Thora i Sebastiana Stana do roli Bucky’ego, czyli Zimowgo Żołnierza. Jest to także jeden z najlepszych epizodów seriale z MCU.

Drugi odcinek What If…? , oprócz tego, że jest spektakularny i jest jednym z najlepszych z całej serii, pokazuje nam, że Thor w MCU może zapewnić równowagę wielkiej mocy i komizmu. Więc w takim kierunku powinno podążać Marvel Studios z postacią boga piorunów granego przez Chrisa Hemswortha. Myślę tutaj rzecz jasna o Thor 5.

Bucky Barnes także powrócił do MCU po serialu Falcon and The Winter Soldier (Sebastian Stan wcieli się w rolę dopiero w Thunderbolts) i pokazał nam idealną postać Zimowego Żołnierza, którego wszyscy w MCU uwielbiają. Odcinek był po prostu niesamowity. A właśnie jednym z głównych aspektów był powrót postaci z live action MCU do ich ról. Ponadto ukazanie w odcinku tak legendarnej ekipy Avengers z lat. 80 to coś niesamowitego. Oby kolejne odcinki były jeszcze lepsze, chociaz poziom jest wysoki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments