Skip to main content

Chris Evans ponownie wypowiada się o powrocie do MCU!

Chris Evans po wielkim finale i pożegnaniu z jego Kapitanem Ameryką, niejednokrotnie był pytany o powrót do MCU. Czasami jego odpowiedzi dają nadzieję, a innym razem wręcz odwrotnie. Co powiedział teraz?

Krążą pogłoski, że Chris Evans może powrócić do Marvel Cinematic Universe w roli Steve’a Rogersa (w raporcie handlowym podano nawet, że podpisał nowy kontrakt, aby ponownie objąć tę rolę w 2021 r.), ale nic nie wskazuje na to, aby miało to nastąpić w najbliższym czasie. W najnowszym wywiadzie brzmi on jednak tak, jakby miał ochotę na powrót do MCU!

Tak, może. Nigdy nie powiem nigdy, tylko dlatego, że było to wspaniałe przeżycie. Ale jestem też dla mnie bardzo cenne. To coś, z czego jestem bardzo dumny. I tak jak mówiłem, czasami nie mogę uwierzyć, że to się w ogóle wydarzyło. I nie chciałbym podbitego oka, gdyby wyglądało to na wyciągnięcie pieniędzy lub jeśli nie spełniło oczekiwań, lub gdyby po prostu wydawało się, że nie jest powiązane z tą oryginalną rzeczą. Zatem nieprędko.

Pojawiły się pewne spekulacje, że Evans może pojawić się w Captain America: Brave New World, ale jeśli miałby kiedykolwiek powrócić jako Steve Rogers, to znacznie bardziej prawdopodobne są Avengers: Dynastia Kang lub Avengers: Secret Wars. Dałoby mu to możliwość zagrania młodszego wariantu postaci, lub zupełnie kogoś innego. Ponadto warto dodać, że plotki mówią, że pojawi się jako Ludzka Pochodnia w Deadpool 3. W tym samym wywiadzie Evans ujawnił, że prawie odrzucił szansę dołączenia do MCU po tym, jak zagrał już Ludzką Pochodnię w filmach Fantastyczna Czwórka wytwórni 20th Century Fox .

Na początku bardzo się obawiałam przyjęcia tej roli. Pamiętam, że gdy miałem około 20 lat, nastąpiła prawdziwa zmiana w moim samopoczuciu na planie i podczas promowania filmów: trochę więcej niepokoju, trochę więcej niepewności. Zawsze kończy się to pytaniem: Czy to właśnie powinienem robić?… Po prostu nie byłem pewien, czy zbliżam się do siebie, czy oddalam. I coś we mnie ciągle mówiło, że się oddalam – że coś w tej branży nie jest zdrowe.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments