Skip to main content

Film zza kulis 6. odcinka serialu „Ahsoka” ukazuje nam relację między Ahsoką, a Anakinem!

Po świetnie przyjętym odcinku Ahsoki, Lucasfilm wypuścił nowy film zza kulis, skupiający się na długo oczekiwanym ponownym spotkaniu Ahsoki Tano i Anakina Skywalkera.

Fani Gwiezdnych Wojen wciąż rozmawiają o piątym odcinku Ahsoki z zeszłego tygodnia , a Lucasfilm (za pośrednictwem SFFGazette.com ) podzielił się teraz spojrzeniem zza kulis na długo oczekiwane spotkanie Anakina Skywalkera (Hayden Christensen) i jego byłego padawana, Ahsokę Tano (Rosario Dawson). Te postacie spotkały się po raz pierwszy w animowanej formie w Wojnach klonów , a następnie spotkały się ponownie jako wrogowie w zaciętej bitwie na miecze świetlne w Star Wars: Rebelianci . Jednak w „Shadow Warrior” Ahsoka i jej były mistrz po raz pierwszy w akcji na żywo udostępnili ekran.

To naprawdę niesamowite dla Ahsoki widzieć, jak traci gardę. Wiemy, że jest stoiczką, superpotężną, a w dodatku wojowniczką, a nagle znów stała się Padawanem.

Christensen niedawno ponownie wcielił się w rolę Dartha Vadera w serialu o Obi-Wanie Kenobiem, stając twarzą w twarz ze swoim byłym przyjacielem i mistrzem, ale był to pierwszy raz, kiedy miał okazję zagrać Anakina Skywalkera przed Zwrotem Ciemnej Strony od czasu trylogii prequeli.

Kiedy zadzwonili, żeby porozmawiać o byciu częścią projektu Ahsoka, byłem zachwycony. Za każdym razem robi to na tobie niesamowite wrażenie. Po prostu jestem bardzo wdzięczny.

Jak się okazuje, Dawson i Christensen znali się już wcześniej, ponieważ jako nastolatkowie poznali się na zajęciach aktorskich, zanim ich kariera w Hollywood nabrała rozpędu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments