Skip to main content

Chris Evans powróci do MCU?

W odpowiedzi na ostatnie plotki, że MCU ma w planach przywrócenie oryginalnych Avengersów, Chris Evans po raz kolejny wypowiedział się na temat jego powrotu do roli Kapitana Ameryki.

Podczas gdy Hemsworth, Renner i Ruffalo nadal są częścią MCU, pozostała trójka zrezygnowała ze swoich ról. Zarówno Iron Man grany przez RDJ, jak i Czarna Wdowa grana przez Scarlett, zginęli w Avengers: Endgame, a Steve’a Rogersa również uważa się za zmarłego po podróży w czasie i powrocie do teraźniejszości jako starzec. Chociaż tutaj wciąż są wątpliwości bo nigdzie nie zostało to wyjaśnione.

Występując w programie The View , Evans został zapytany o plotki, które przygotowuje do roli Kapitana Ameryki, i odpowiedział: „Wiesz, ja też zawsze widzę te raporty i jest to dla mnie nowość”.

Myślę, że co kilka miesięcy ktoś mówi, że dostaną Downeya, [Chrisa] Hemswortha i Scarlett [Johansson] i wszyscy wracają! Nikt ze mną o tym nie rozmawiał. I spójrz, nigdy nie powiedziałbym nigdy, ale jestem bardzo opiekuńczy w tej kwestii. To dla mnie bardzo cenna rola, więc musiałoby być w sam raz.

Cóż, sam osobiście uważam, że Chris Evans powróci do MCU, jednak na pewno nie stanie się to wcześniej niż w Avengers: Secret Wars. No chyba, że w innej roli.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments