Skip to main content

Fabuła „Deadpool 3” i rola Wolverine’a Hugh Jackmana ujawnione.

Kilka nowych bardzo interesujących szczegółów na temat tego, co Wolverine Hugh Jackmana wnosi do Deadpool 3, i jaką dokładnie rolę tam odegra. Ponadto zaznaczono, ze to wciąż będzie film Ryana Reynoldsa i Hugh nie skradnie mu „show”.

W tym momencie wydaje się, że zaczynamy tracić kontrolę nad plotkami krążącymi na temat planów Marvel Studios dotyczących trójki z oceną R. Jednak dzisiejszy dzień przynosi długo oczekiwane szczegóły dotyczące Wolverine’a Hugh Jackmana i jego roli w Deadpool 3. Mówi się, że „Deadpool 3 opowiada o tym, jak TVA wybiera wersje PRIME każdego bohatera, aby stworzyć wszechstronną armię do walki z Kangami. Do rekrutacji wybrali Wolverine’a Hugh Jackmana, ale nie do końca się on spodobał.”. Daje to nie tylko wgląd w przyszłość Logana w MCU, ale także jaśniejszy obraz kierunku, w jakim zmierza Saga Multiverse. Pamiętajcie, że od jakiegoś czasu słyszeliśmy o planach utworzenia nowych Strażników Multiwersum, gdzie podam przykład Spider-Mana Toma Hollanda, o którym mówi się, że jest „pierwszym” Peterem Parkerem.

To przekonująca przesłanka, która naprawdę uświadamia, jak ważny będzie debiut Wolverine’a dla przyszłości tego wspólnego świata. Poza tym widzimy, jak Wolverine i Deadpool wyruszają w podróż Multiversal, podróż, która z pewnością będzie pełna niespodzianek. Mimo to, Deadpool 3 to nadal w dużej mierze film o Deadpoolu. Jego wybryki z wehikułem czasu Cable’a przykuły uwagę TVA i stał się ich więźniem. Kiedy Deadpool dowiaduje się o planie TVA dotyczącym wielozadaniowej armii, motywuje go to do ucieczki i przekonania Wolverine’a granego przez Hugh Jackmana, aby poszedł z nim. Tak też się stanie. Wow, naprawdę bardzo czekam na ten film. Prawdopodobnie Wy też..

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments