Skip to main content

Czego tak naprawdę możemy spodziewać się w „Spider-Man 4”? Fanowski plakat daje podpowiedzi!

Spider-Man 4 to niesamowicie wyczekiwana produkcja, która może ukazać nam najlepszą, jak dotąd, historię początków Petera Parkera.

Przed rozpoczęciem trwającego strajku w Hollywood wiedzieliśmy, że Marvel i Sony przygotowują coś niesamowitego dla fanów z kolejnym filmem Spider-Man 4, na którego czele oczywiście zobaczymy Toma Hollanda, który ma zostać wydany w latach 2025 lub 2026. W filmie wymyślono wszystkie elementy i rytmy fabularne; twierdził prezes Marvel Studio, Kevin Feige, ponieważ ich kolejnym priorytetem było poszukiwanie scenarzystów, którzy mogliby rozpocząć pisanie scenariusza do filmu – oczywiście poczynili tylko takie postępy, zanim rozpoczął się strajk.

Spider-Man 4 jest proszony o opowiedzenie bardziej ugruntowanej historii; widząc Petera chroniącego ulice Nowego Jorku jako przyjazny Spider-Man z sąsiedztwa. Krążą pogłoski, że seria Daredevil: Born Again  ma zainaugurować potencjalną historię Spider-Mana 4 (o czym przeczytacie tutaj), ponieważ Kingpin Vincenta D’onofrio będzie kandydował na burmistrza Nowego Jorku. Będzie pracował nad uchwaleniem prawa przeciwko samozwańczym bohaterom. Może to posłużyć jako początek długo oczekiwanej rywalizacji Kingpina i Spider-Mana, na którą Vincent D’onofrio wyraził zainteresowanie:

Mam silne przeczucie i mówię to odkąd zacząłem serial Netflixa, że… w końcu skopię Spider-Manowi tyłek.

Ponadto film Sony Kraven The Hunter , który ma się ukazać w sierpniu przyszłego roku, zapowiada zakończenie filmu jako początek polowania Kravena na Spider-Mana. Wreszcie, scena po napisach Spider-Man: No Way Home pokazała mały fragment symbionta Venoma pozostający we wszechświecie Petera Parkera Toma-Hollanda, więc być może film mógłby w końcu wprowadzić MCU Symbiote Spider-Man. Jednak to zdecydowanie nie plan na 4 część, prędzej zobaczymy to w Spider-Man 5 czy 6, gdyż jak wiemy, zapowiedziano całą kolejną trylogię z Hollandem w MCU.

Użytkownik Twittera @agtdesign10 publikował stworzony przez fanów plakat koncepcyjny do filmu Spider-Mana zatytułowanego The Spectacular Spider-Man:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments