Skip to main content

Stephen Amell wypowiada się o przyszłości DCU. Powróci jako Green Arrow?

Niektórzy aktorzy DCEU powrócą do swoich ról w tym świecie i nie wiadomo na przykład czy Stephen Amell otrzyma szansę ponownego wcielenia się w rolę Green Arrowa, przez którą pokochało go miliony fanów.

Stephen Amell w ostatniej wypowiedzi poruszył temat nowego DCU Jamesa Gunna. Rzecz jasna odniósł się on także do wyczekiwanego debiutu Green Arrowa na wielkim ekranie, jednak w żaden sposób nie zaznaczył, że to on miałby się w niego wcielić

Nie wiem, człowieku. Nie wiem. Ci faceci, DCU, muszą zdecydować, czy uważają, że są lepsi niż telewizja. Ponieważ dostaję mieszane wiadomości, które dla mnie to tylko sygnalizują, nie wiem. Robicie swoje. My zrobiliśmy swoje. Życzę wszystkim wszystkiego, co najlepsze. Nie chcę niczego więcej niż niesamowitych filmów, ale w tej chwili oni potrzebują nas o wiele bardziej niż my ich.

The CW wyraziły rozczarowanie, że nie poproszono ich o wcielenie się w projekty na dużym ekranie, takie jak Justice League czy Harley Quinn: Birds of Prey. Mimo to Amell nadal wspiera każdego, kto będzie dzierżył łuk i strzały Szmaragdowego Łucznika.  Nie wiadomo czy są w ogóle szanse, że nowym Oliverem Queenem w DCU będzie Stephen, jednak to zdecydowanie byłby dobry ruch Jamesa Gunna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments