Skip to main content

Wielkie zmiany w związku z serialem „Daredevil: Born Again”! Szykuje się nowy scenariusz.

Cóż za informacja. Marvel Studios planuje gruntowną przeróbkę Daredevil: Born Again, a nowa plotka może wyjaśnić nam, dlaczego Matt Murdock zdecydował się przestać być diabłem z Hell’s Kitchen na jakiś czas..

Po dzisiejszej wiadomości, że Marvel Studios planuje gruntowną przeróbkę nadchodzącej serii Daredevil: Born Again Disney+, być może poznamy więcej szczegółów na temat poprzedniej wersji serialu. Najwyraźniej dyrektorzy Marvela przejrzeli niektóre materiały z serialu, gdy produkcja została wstrzymana ze względu na strajki, i zdecydowali, że należy „znaczący restart twórczy”. Główni scenarzyści Chris Ord i Matt Corman, a także reżyserzy pozostałych odcinków zostali zwolnieni, a Kevin Feige podobno zgodził się na dość poważną zmianę kierunku, w którym podąży fabuła serialu. Jednym z aspektów historii, który podobno spotkał się z krytyką ze strony przełożonych, był fakt, że serial zaczął przypominać bardziej dramat/proces sądowy niż opowieść o superbohaterach, a Matt Murdock jedynie przebierał się w kostiumie. jako Człowiek bez strachu w odcinku 4.

Dlaczego więc Murdock w ogóle zdecydował się odwiesić kostium na kołek? Na wypadek, gdyby te punkty fabuły zostały przeniesione, pojawią się możliwe SPOILERY . Według informatora CWGST Matt odłożył „diabelską maskę na ponad rok po tym, jak nie udało mu się uratować Foggy’ego”. Wspomina również, że „Kingpin byłby burmistrzem i wygrałby kampanię wspierania organów ścigania, jednocześnie zniechęcając ulicznych bohaterów, takich jak Punisher, Daredevil… i Spider-Man”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments