Skip to main content

„DAREDEVIL: BORN AGAIN” – Foggy i Karen powrócą w serialu!

Kevin Feige niedawno przerobił nadchodzący serial Daredevil:Born Again dla Disney+, a nowa plotka głosi, że jedną ze zmian jest powrót Foggy’ego i Karen. Rzecz jasna w rolach Deborah Ann Woll i Elden Henson.

Według Sneidera, jedną z głównych zmian, jakie wprowadzi napisane części serialu od nowa, jest przywrócenie Foggy’ego Hensona i Karen granej przez Woll. Tak właśnie chcieli fani. I wydaje się, że Marvel Studios da nam to, czego chcemy.

Seriale Netflix jak The Defenders są częścią głównej ciągłości MCU, słuszne wydaje się przywrócenie tak ważnej części życia Matta Murdocka. Plotka nie precyzuje, w ilu odcinkach pojawią się Foggy i Karen, więc możliwe, że w przypadku częściowego restartu postacie będą odgrywać znacznie mniejsze role.

Oprócz Daredevila Charliego Coxa i Kingpina Vincenta D’Onofrio, w serialu potwierdzono także Punisher Jona Bernthala. Warto również wspomnieć, że Daredevil i Kingpin pojawili się niedawno w serii Marvel Spotlight Echo , która bezpośrednio prowadzi do Born Again .

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments