Skip to main content

„DAREDEVIL: BORN AGAIN” – OFICJALNE logo i data premiery. Charlie Cox na długo w MCU!

Oficjalne wieści o DAREDEVIL: BORN AGAIN nadeszły. Mamy informacje o dacie premiery, zupełnie nowe, odswieżone logo i wypowiedzi Charliego Coxa na temat postaci.

Podczas prezentacji Disney Upfronts 2024 poznaliśmy wreszcie OFICJALNE daty premier Agatha All Along i DAREDEVIL: BORN AGAIN, a także wiemy, że IRONHEART zadebiutuje na Disney+ w 2025 roku.

Jednak w kwestii serialu o Diable z Hell’s Kitchen zobaczyliśmy nowe, oficjalne logo, jak i znamy ilość odcinków, które zadebiutują na Disney+ już w marcu 2025 roku. Kiedy zapowiadano DAREDEVIL: BORN AGAIN, był to serial składający się z 18 odcinków, więc coś wyraźnie się zmieniło bo mamy ich 9. Potwierdzają się plotki, że dostaniemy po prostu 2 sezony.

TV Line rozmawiała z Charliem Coxem, opowiadając o swojej przyszłości jako Matt Murdock.

Moje kolana nie są już takie, jak dziesięć lat temu, ani plecy. To naprawdę wymagające fizycznie przedstawienie, które uwielbiam. Nie moglibyśmy tego zrobić inaczej. coś w rodzaju tego, co sprawia, że ​​jest tym, czym jest.

Na pewno nadejdzie czas, kiedy nie będę już w stanie tego robić, ale na razie będziemy po prostu robić wszystko, co w naszej mocy, i kochać to. Jestem niesamowicie wdzięczny, że nadal robię ten serial, i mam nadzieję, że mamy przed sobą kolejne 10 lat.

Super to słyszeć. Daredevil na długo zagości w MCU.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments