Skip to main content

„Daredevil: Born Again” pod szyldem Marvel Spotlight? Vincent D’Onofrio wyjaśnia!

Marvel Spotlight będzie nowym banerem dla samodzielnych, bardziej dojrzałych i mroczniejszych projektów MCU, które będą debiutować na Disney+. Teraz gwiazda Echo – Vincent D’Onofrio zasugerował, że Daredevil: Born Again zostanie również wydany spod tego szyldu! Będzie mrok.

@PostCredPod udostępnił nową wypowiedź gwiazdy Echo i aktora wcielającego się w rolę Kingpina, Vincenta D’Onofrio, w których możemy przeczytać, że Daredevil: Born Again „na pewno” będzie objęty nowo wprowadzonym szyldem Marvel Spotlight. Sugeruje to, że będzie to w dużej mierze samodzielna historia, która prawdopodobnie położy kres plotkom, że Spider-Man 4 będzie przedstawiał Człowieka bez strachu i Spideya łączących siły w walce z Wilsonem Fiskiem. Jednak obym się mylił. Marze wręcz o zobaczeniu Petera Parkera w serialu Daredevil: Born Again. Bo występ Matta Murdocka w Spider-Man 4 jest jednak dużo bardziej prawdopodobny.

To ten sam ton i klimat. Uwaga, jaką poświęcają temu szefowie, jest niezwykła.

Tak skomentował ten temat Vincent i chociaż Daredevil studia Netflix nie był w żadnym wypadku doskonały, jest uwielbiany przez wielu fanów, a oczekiwania wobec kontynuacji opartej na MCU są wysokie. Sam czekam z niecierpliwością na kontynuację historii Matta Murdocka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments