Skip to main content

Dziwne i zaskakujące sceny po napisach w „Deadpool 2”.

Z racji, że przygotowujemy się już do premiery Deadpool 3 w przyszłym roku, postanowiłem odpalić sobie stare filmy z uniwersum FOX, w tym Deadpool 2, gdzie sceny po napisach są naprawdę dziwne i jeśli ich ktoś nie widział, może nie do końca wiedzieć co zadzieje się podczas debiutu Logana i Wade’a w MCU.

Pierwsza scena po fabule pokazuje nam jak Negasonic Teenage Warhead i Yukio naprawiają kieszonkowy wehikuł czasu Cable’a. Urządzenie wpada w łapska Deadpoola, który… postanawia zabawić się w najlepszego bohatera i naprawić przeszłość.

Później zaczynamy prawdziwą zabawę. Deadpool cofa się do początku filmu i ratuje swoją ukochaną Vanessę. Przygotowany na atak rosyjskiego gangstera rzuca łopatką do masła w głowę przestępcy, zanim ten zdołał wystrzelić pocisk z pistoletu. Następnie widzimy jedną ze scen z filmu X-Men Geneza: Wolverine, w którym po raz pierwszy zetknęliśmy się z filmową (i bardzo źle napisaną) wersją Deadpoola. Mamy tam Hugh Jackamana jako Wolverine’a, który nie dowierza w to, co stało się z jego kolegą po fachu. Pyta „To Ty Wade?”. Zanim jednak rozpoczyna się walka, Deadpool pojawia się i zabija koszmarną wersję samego siebie, mówiąc Loganowi, że naprawia błędy przeszłości i przeprowadzając przy tym krótki dialog. To nie pierwszy żart z nieudanego debiutu Deadpoola w serii. 

Deadpool decyduje się również zapobiec powstaniu filmu Green Lantern. Jak wiemy, Ryan Reynolds wystąpił w 2011 roku w filmie Green Lantern, który okazał się kompletną klapą (oglądąłem go i nie był to najgorszy film w historii kina, jednak nie ma on za dużego poziomu). Deadpool pojawia się w momencie, kiedy zadowolony z siebie Ryan trzyma w rękach scenariusz do filmu. Jednym strzałem w głowę odwodzi samego siebie od grania w produkcji. 🙂 To oczywiście niejedyny pstryczek w kierunku DC, bo w filmie jest ich więcej. Deadpool ocalił jeszcze jednego z członków X-Force. Wąsatego Petera, którego uważał za uroczego.

To wszystko to rzecz jasna w pewnym sensie wprowadzenie fanów do Deadpool 3. Jak wiemy, produkcja prawodpodobnie rozpocznie się zaraz po tych scenach, gdzie TVA będzie chciało dopaść Deadpoola za zabawę czasem.

Poniżej wszystkie opisane wyżej sceny po napisach w lepszej jakości.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments