Skip to main content

„DAREDEVIL: BORN AGAIN” – WIELKIE SPOILERY na temat fabuły serialu!

Plan zdjęciu trwa w najlepsze, a my dowiadujemy się z niego niesamowicie ważnych dla całej fabuły serialu rzeczy. Po raz kolejny zaznaczę, że przed wami SPOILERY, które mogą w głównej mierze zaspoilerować ważne elementy z produkcji Daredevil: Born Again.

Zgodnie z oczekiwaniami wygląda na to, że Bulsseye rzeczywiście trafił co najmniej jeden ze swoich celów – ale postać, którą zabije, prawdopodobnie nie jest tą, której spodziewała się większość fanów.

SPOILERY! SPOILERY! SPOILERY!

W komiksie Born Again to Karen Page spotyka swój koniec, ale jedno z tych ujęć wydaje się przedstawiać Foggy Nelsona Eldena Hensona leżącego na ziemi, a Deborah Ann Woll stoi w pobliżu. To oczywiście wskazywałoby, że żegnamy się z najlepszym kumplem Matta Murdocka, ale słyszeliśmy, że nakręcono wiele scenariuszy

Scena, która tutaj nakręcono (wideo powyżej) przedstawia Matta, Karen i Foggy’ego, którzy się kłócą. Nastepnie Matt ochodzi, pojawia się Bulsseye, który strzela do przyjaciół Daredevila, który całkiem sprawnia zjawia się na miejscu. Jeśli to była jego ostatnia rozmowa z Foggym lub Karen (lub z obiema), z pewnością zmotywowałaby Diabła z Hell’s Kitchen do szukania zemsty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments