Skip to main content

„DAREDEVIL: BORN AGAIN” wznawia plan! Ile odcinków nas czeka?

Ekipa Daredevil: Born Again z Charlie Coxem i Vincentem na czele już niebawem powróci na plan filmowy. Ponadto z wypowiedzi odtwórcy roli Kingpina wynika, że serial może nie mieć aż 18 odcinków, jak zapowiadano..

Wygląda na to, że w trakcie gruntownych zmian w scenariuszu, zmianie ulegnie także liczba odcinków. Niedawna plotka głosiła, że ​​serial będzie prawdopodobnie trwał 6 odcinków, po czym nastąpi przerwa w środku sezonu.

Vincent D’Onofrio przyznał w rozmowie z ComicBook.com, że nic nie zostało jeszcze sfinalizowane, jednak sam do końca nie wie, jak będzie to wyglądać.

Liczba odcinków stale się zmienia, więc tak naprawdę nie wiem, na jakiej liczbie obecnie jesteśmy. Wydaje się jednak, że jest kilka seriali, które mogłyby objąć większą liczbę odcinków, a inne wymagają jedynie ośmiu, dziesięciu lub sześć. Echo pięć.

Myślę, że ten serial zdecydowanie mógłby objąć więcej odcinków i wiem, że Charlie by tak chciał i ja też się z tego cieszę. Ale liczba ta ciągle się zmienia. Myślę, że będziecie musieli poczekać na oficjalne ogłoszenie, bo Nie chcę podawać liczby, którą zamierzamy zrobić, ponieważ nawet nie jestem do końca pewien, jaka ona będzie.

D’Onofrio potwierdził również, że produkcja zostanie wznowiona za „kilka dni” po długiej przerwie spowodowanej strajkami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments