Skip to main content

„DEADPOOL and WOLVERINE” – opis panelu na CinemaCon.

DEADPOOL and WOLVERINE zrobił furorę podczas panelu Disneya na CinemaCon. Fani mieli co oglądąc, a my możemy się cieszyć jak na razie tylko pełnym zapisem z prezentacji. Działo się!

Disney rozpoczął swój panel CinemaCon, w którym Deadpool i Wolverine robili wykład na temat używania telefonów komórkowych podczas filmów. Wolverine mówi:

„Więc słyszałem, że Secret Wars w końcu zostanie wprowadzone…” Wade’owi Wilsonowi przerywa dzwonek telefonu, co skłania Logana do odepchnięcia go z drogi i samodzielnego rozbicia czwartej ściany. „Hej, kolego, jesteś w kinie, wyłącz ten pieprzony telefon!” Deadpool wtrąca się, wspominając, że Wolvie, mówiąc w ten sposób, powoduje, że jego „kut*s wibruje”. Następnie dodaje: „Niezłe przełamanie czwartej ściany, nie sądziłem, że to masz!”

Później, podczas prezentacji Marvela, wyświetlono pełny 9-minutowy klip z filmu, w którym Wade rezygnuje z występu superbohatera i zaczyna karierę jako sprzedawca używanych samochodów:

Wade zostaje schwytany przez TVA. Budzi się w biurze z postacią graną przez Matthew MacFadyena. Mówi Deadpoolowi, że został wybrany do specjalnej misji mającej na celu ocalenie świętej osi czasu. Wyświetlany jest materiał filmowy przedstawiający Kapitana Amerykę Chrisa Evansa, a Deadpool salutuje mu Widzi nagranie, na którym Chris Hemsworth widzi Thora płaczącego nad jego ciałem. „To dzieje się w odległej przyszłości” – mówi mu Macfadyen. „Jestem Marvel Jesus” – ogłasza Deadpool. Zwraca się do kamery i mówi: „Ssij to”. Fox, jadę do Disneylandu. Pieprz się. Materiał kończy się, gdy Deadpool otrzymuje nowy superkombinezon

Materiał filmowy z DEADOOL and WOLVERINE na CinemaCon zakończył się, gdy Logan i Wade jechali samochodem. Wade: „Dlaczego twoi przyjaciele pozwalają ci wychodzić z domu wyglądając, jakbyś grał w Los Angeles Rams?” Logan: „Zamknij się, ku*wa!”.

Oj, szkoda, że nie mogliśmy tego zobaczyć.. ale sam zapis mówi, że materiał był cudowny!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments