Skip to main content
deadpool 3

„Deadpool 3” bezpośrednio przygotuje MCU na „Avengers: Secret Wars”?! Takie są plany studia Marvel.

Deadpool 3 będzie pełen chaosu, poza powrotem do roli Jackmana, film pokaże nam Multiversum od każdej możliwej strony. Teraz nowa plotka głosi, że film bezpośrednio skonfiguruje wydarzenia pod Avengers: Secret Wars!

Deadpool 3 będzie zawierał wiele motywów Multiversum, a jeśli wierzyć niedawnym plotkom, nadrzędna historia będzie obejmować wiele alternatywnych rzeczywistości. Teraz możemy mieć lepsze pojęcie, w jaki sposób i dlaczego te różne uniwersa się ze sobą połączą. Według KC Walsha fabuła debiutu Deadpoola w MCU będzie koncentrować się wokół TVA „wybierającej bohaterów z umierających światów”, będą próbowali zapobiec zapadnięciu się Multiverse. Wolverine (Hugh Jackman) został wybrany ze świata Foxa i na swojej drodze spotka Deadpoola (Ryan Reynolds) , gdy obaj zostaną uwięzieni w TVA.

Nowa Ziemia/Battleworld to możliwy scenariusz, w którym widzieliśmy Wade’a i Logana na ostatnich zdjęciach z planu. Film ma także bezpośrednio przedstawiać wydarzenia prowadzące do Avengers: Secret Wars. Szczerze mówiąc, Deadpool 3 może okazać się najlepszym filmem w całym MCU i dorównać Endgame czy No Way Home! Tak też dla przypomnienia brzmi potencjalny zarys fabuły filmu:

Film rozpoczyna się zaraz po filmie Deadpool 2, kiedy to Wilson używa urządzenia do podróży w czasie Cable’a. Ten miałby wykorzystać je do uratowania Wolverine’a przed śmiercią, co doprowadziłoby do zainteresowania się ich działaniami ze strony TVA, organizacji znanej z Lokiego, która trzymała pieczę nad liniami czasowymi w uniwersum Marvela. Spotkany przez nich Mobius zapewne będzie inną wersją od tej, którą znamy z serialu, ale wciąż są to tylko spekulacje. Są też teorie, że Wolverine na koniec filmu powróci do swojego czasu i wydarzenia ostatecznie pchną go do fabuły z filmu Logan: Wolverine, natomiast Wade Wilson pozostanie w głównym świecie MCU.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments