Skip to main content
mcdonald

McDonald’s ujawnia kadr z 2. sezonu serialu „Loki”.

Marvel Studios i McDonald’s ujawniły nowy kadr z 2. sezonu Lokiego i ukazuje nam więcej szczegółów ponownego spotkania boga psot z Sylvie.

W ramach partnerstwa Marvel Studios z McDonald’s sieć fast foodów podzieliła się nowym spojrzeniem na Toma Hiddlestona i Sophię Di Martino w roli bogów psot w nadchodzącym drugim sezonie Lokiego. Wiadome jest, że Loki wyśledzi Sylvie aż do wersji kultowej restauracji z lat 70. XX wieku, gdzie prawdopodobnie wybrała ten okres, w którym się ukryła po zabiciu wariantu Kanga Zdobywcy i pogrążeniu Świętej Osi Czasu w chaosie po odrodzeniu Multiwersum.

Serial na pewno opowie nam czy ta dwójka ponownie rozpali swój romans, podobnie jak dowiadywanie się, dokąd pójdą dalej. Należy pamiętać, że nadchodzi wojna i oba warianty Lokiego mogą ostatecznie stać się jedyną rzeczą, która stoi pomiędzy Radą Kangów, a zniszczeniem wszystkiego. Wcześniej donoszono, że drugi sezon Lokiego „będzie rozgrywał się na wielu rozgałęzionych liniach czasowych, przy czym niektóre z nich przeniosą nas w znane miejsca, a inne w zupełnie nowe czasy i miejsca”. Najwyraźniej  „każda oś czasu koncentruje się na nowej historii do opowiedzenia”,  więc mamy nadzieję, że serial zacznie nadawać sens historii, którą Marvel Studios jest zdeterminowane opowiedzieć w tej stale rozwijającej się sadze.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments