Skip to main content

„DEADPOOL 3” – John Cena u boku Reynoldsa i Jackmana?

John Cena (Legion samobójców, Peacemaker, Fast 9) udostępnił dość tajemniczo, oficjalne zdjęcie z Deadpool 3, na którym widzimy Deadpoola i Wolverine’a w mediach społecznościowych, co skłoniło niektórych do spekulacji, że mógłby pojawić się w obsadzie.

Aktor/gwiazda WWE udostępnił oficjalnie opublikowane zdjęcie z Deadpool 3. Warto przypomnieć, ze jako pierwsi opublikowali je Ryan Reynolds i Hugh Jackman. Jednak dlaczego Cena dodał je na swoje sociale? Skłoniło to fanów do zastanowienia się, czy mógłby dołączyć do obsady.

Film będzie zawierał wiele epizodów i szaleństw obejmujących Multiwersum, więc pojawienie się Ceny w jakiejś roli nie byłoby wykluczone. Jednak gwiazda Legionu samobójców ma tendencję do udostępniania na swojej stronie na Instagramie sporo tajemniczych/przypadkowych rzeczy. Możliwe, że po prostu nie może się doczekać filmu?

Jeśli John Cena dostał rolę w Deadpool 3, czy są jakieś znane postacie z Marvel Comics, w których rolę mógłby się wcielić? Może wariant potężnego Wolverine’a?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments