Skip to main content

Inter Miami z nowymi koszulkami na sezon 2024!

Inter Miami, czyli obecnie zespół gwiazd w MLS, w których skład wchodzi Messi, Alba, Busquets i nowy transfer Suarez, zagrają w 2024 w nowych strojach. Do sieci trafiły projekty stroju gospodarzy oraz 3 komplet. 2 komplet pozostanie bez zmian, poza logiem Royal Caribbean.

Różowa koszulka Interu Miami na rok 2024 wygląda ciekawie. Nie powiem, że design podoba mi się bardziej niż koszulki, w której debiutancki sezon rozegrał Leo Messi. Jednak to zdecydowanie ciekawa koszulka, która zawita do mojej kolekcji (zapewne z Suarezem i 9 na plecach).

Co do 3 kompletu. Koszulka ma przywołać wspomnienia drużyny NFL Miami Dolphins, projektant strojów @Tisan_Designs właśnie na owej koszulce opierał swój projekt. To rzecz jasna niepotwierdzony komplet, w przeciwieństwie do różowej koszulki, która w zasadzie czeka już tylko na oficjalne ogłoszenie.

Jak dla mnie 3 komplet bardzo ciekawy, na pewno będzie niesamowicie drogi i ciężki do kupienia. Ogólnie też warto napisać, że dopiero od tego roku drużyny z MLS będą wdrażały trzecie komplety strojów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments