Skip to main content

„DEADPOOL and WOLVERINE” – analiza drugiego trailera superprodukcji MCU.

DEADPOOL and WOLVERINE z drugim oficjalnym zwiastunem, zatem należy go odpowiednio przeanalizować. W tym artykule dowiecie się wielu easter-eggów i ciekawostek, które postaram się znaleźć. A JEST NAD CZYM SIĘ SKUPIAĆ! Popcorn i zapraszam do lektury.

Początek zwiastuna daje nam vibe starego Logana. Widzimy go w barze, pijącego zapewne whisky. Nagle podchodzi do niego Deadpool, już w stroju od TVA i „zaprasza” ze sobą. Wolverine nie bardzo jest zainteresowany propozycją, więc daje nam to pierwsze drobne starcie dwójki bohaterów.

Mamy także nawiązanie do filmu Spider-Man z 2002 roku w początkowej scenie walki Wade’a i Logana.

Przenosimy się do The Void, a tam rzecz jasna kłótnia głównych bohaterów i doprawdy solidna walka. Oczywiście takich w filmie nie zabraknie. Strój Wolverine’a w akcji prezentuje się po prostu znakomicie.

Na początku zacznę, że na 99% nie jest to Logan, którego znamy. Jest to wariant Wolverine’a z innej ziemi. Kolejne dwa kadry ukazują nam Logana w dość szarym świecie. Zapewne chodzi tutaj o umarły już świat X-MENów. Do tego słowa Paradoksa w TVA, skierowane do Deadpoola, obok którego Wolverine leży na podłodze:

Ten Wolverine zawiódł cały swój świat.

Hot rod Tony’ego Starka z filmów Iron Man znajduje się w zwiastunie. Ciekawa ciekawostka.

Nachodzi czas na prawdopodobnie NAJMOCNIEJSZĄ scenę w całym trailerze. Widzimy w niej Logana (TAK! Bez rękawów) i Deadpoola, którzy zdecydowanie szykują się do solidnej naparzanki. W kwestii maski Wolverine’a Marvel Studios pozostawia to na sam film, a będzie ona zapewne zrobiona w CGI.

W tym samym czasie w tle słyszymy słowa Wade’a skierowane Logana w samochodzie:

Nie mam pojęcia o ratowaniu świata, ale Ty tak.

Też zauważyliście, że drugi trailer DEADPOOL and WOLVERINE jest naładowany niesamowitymi cytatami? Bo ja tak, a tutaj kolejny z nich, z momentu, w którym prawdopodobnie zobaczymy X-23, czyli Laurę znaną nam z filmu LOGAN. Laura (X-23) opowie Wolverine’owi swoją historię na osi czasu, wyjaśniając, jak Logan poświęcił się, by ją chronić.

Logan: Zaufaj mi dzieciaku, nie jestem bohaterem.

Po drodze słyszymy jeszcze słowa kierowane do Wolverine’a przez Deadpoola:

You are X-MEN, you are THE X-MEN! Byłeś X-MENem, i to jakim!

Po drodze dostaliśmy także wgląd na Cassandre Nova, Kelly Hu i Jasona Flemynga.

A głowa ANT-MANA to główa baza prawdopodobnie głównego wroga w całym filmie.

Jennifer Garner jako Elektra również została zauważona w trailerze numer 2!

Mamy jeszcze fragmenty walki Wade’a i Logana z całym TVA i kolejny mocny cytat, który Wolverine ukradł Deadpoolowi, jednak to samo powiedzieć możemy My, fani, którzy czekają na tę niesamowitą superprodukcję.

LETS FUCKING GO! LETS FUCKING GO!!

Osobiście się tego nie spodziewałem, ale końcówka trailera DEADPOOL and WOLVERINE daje nam wgląd na Logana i Wade’a, którzy przechodzą, a raczej przeskakują, przez portal Strange’a (jednakże wydaje mi się, że otworzył go Wong). Dwójka panów zapewne wskakuje tutaj prosto do świata MCU!

Końcówka to jeszcze typowa dla Wade’a rozmowa, która pochodzi z pierwszych minut filmu. Majstersztyk.

Zwiastun DEADPOOL and WOLVERINE, mimo że jest dopiero zwiastunem numer 2 daje nam już niesamowity wgląd na produkcje. Muszę przyznać, że bardziej wyczekiwałem pierwszego, ale ten oznaczony numerem 2 nie zawiódł. Mamy Wolverine, mamy niesamowite sceny i mamy mnóstwo cameo. Czego chcieć więcej? A tak, PREMIERY! Która już 26 lipca.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments