Skip to main content

Tom Holland potwierdza. Dalej chce być Spider-Manem w MCU!

Bracia Holland wzięli udział w pierwszym dorocznym turnieju golfowym Sands. To właśnie na dziewiczych polach golfowych Tom nawiązał kontakt z Deadline, aby omówić swoją dotychczasową karierę i plany na przyszłe projekty, w tym to, czy wróci w czwartym filmie o Spider-Manie.

Prosta odpowiedź jest taka, że ​​zawsze będę chciał robić filmy o Spider-Manie. Zawdzięczam swoje życie i karierę Spider-Manowi. Zatem prosta odpowiedź brzmi: tak. Zawsze będę chciał zrobić więcej.

To w zasadzie jeden z pierwszych razów gdzie Tom Holland otwarcie mówi, że chce być Spider-Manem w MCU jeszcze przez długi, długi czas.

Najlepsi w branży pracują nad jakąkolwiek historią. Ale dopóki go nie rozwiążemy, mamy dziedzictwo, które musimy chronić. Trzeci film był tak wyjątkowy pod wieloma względami, że musimy upewnić się, że postępujemy właściwie. Po raz pierwszy w tym procesie brałem udział w kreacji na tak wczesnym etapie. To po prostu proces, podczas którego obserwuję i uczę się. To dla mnie naprawdę fajny etap. Jak mówiłem, każdy chce, żeby tak się stało. Chcemy jednak mieć pewność, że nie przesadzimy z tymi samymi rzeczami.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments