Skip to main content

„DEADPOOL and WOLVERINE” – Jessica Alba powróci do roli Sue Storm?!

Krążą pogłoski, że Jessica Alba może ponownie wcielić się w Sue Storm w DEADPOOL and WOLVERINE, ale nie będzie to Sue Storm w jej wykonaniu, którą znamy!

Według leakera Caleba Williamsa plan jest taki, że Jessica Alba ponownie wcieli się w rolę Sue Storm/Invisible Woman w DEADPOOL and WOLVERINE …jako żona Reeda Richardsa z Ziemi-838. Tak, chodzi tutaj o Mr. Fantastic Johna Krasinskiego z Multiverse of Madness.

Biorąc pod uwagę to, co widzieliśmy na Ziemi-838 (Wanda vs. Illuminati), niektóre powiązania z pewnością miałyby sens, ponieważ na tym świecie z pewnością będą bohaterowie mający nadzieję pomścić poległych członków Iluminatów. Mówiło się także, że w MCU zobaczymy skutki, jakie pozostawił po sobie film Doctor Strange in The Multiverse of Madness.

Rodzi się także pytanie dlaczego Jessica Alba miałaby zagrać żonę Reeda Johna Krasińskiego, a nie Ioana Gruffudda? Mogą to być problemy z harmonogramem lub fakt, że Gruffudd trafiał na pierwsze strony gazet w związku z niechlujną rozłąką z byłą żoną; mając to na uwadze, Marvel Studios mogło zdecydować się na tak zwany „safe mode”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments