Skip to main content

„SPIDER-MAN 4” – ulice MCU, Daredevil i Kingpin?

Spider-Man 4 to wciąż wiele niewiadomych, jednak wydaje się, że Sony i Marvel w końcu dogadały się w kwestii fabuły i wiemy, czego możemy się spodziewać po kolejnej części z Tomem Hollandem.

Marvel Studio i Sony dochodzą do porozumienia, że ​​Spider-Man 4 będzie filmem ulicznym zapewne z Daredevilem i Kingpinem. Zostanie wydany na początku 2026 roku (a nie pod koniec 2025, bo na taką datę nalegało Sony). Akcja filmu rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z Daredevil: Born Again, a poziom przestępczości w Nowym Jorku wzrośnie w związku z wyborem Kingpina na burmistrza.

Właściciele praw do Spider-Mana żądają, aby film zawierał wiele postaci z Uniwersum, takich jak Norman Osborn, Eddie Brock/Venom, Kraven Hunter, Miles Morales, Scorpion, Mysterio itp. Co ważne, pojawi się także jeden bohater z MCU i wieloświatowe zakończenie, które sprawi, że Tobey i Andrew powrócą w przyszłym filmie. Kevin Feige chce, aby Drew Goddard kierował projektem, o czym pisałem już na FlashNews. Brzmi to jak fabuła idealna, a każdy będzie szczęśliwy. Sony, Marvel i fani.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments