Skip to main content

Deadpool i Wolverine odwiedzą różne ery w MCU?

Najnowsze zdjęcia z planu Deadpool 3 ujawniają niektóre pojazdy, które zobaczymy w Deadpool 3, a jeden z nich ma powiązanie z Moon Knightem! Do tego dochodzi także pojazd Red Skulla. Co to będzie za produkcja!

Po obejrzeniu Deadpoola (Ryan Reynolds) i Wolverine’a (Hugh Jackman) walczących (i kończących tę bitwę w dość makabryczny sposób) z Sabertoothem (Tyler Mane), mamy garść kolejnych zdjęć. Coś czuję, że z dnia na dzień będzie tego więcej. Mamy tutaj dwa doprawdy ciekawy pojazdy.

Jeden z nich wygląda na zmodyfikowaną wersję ciężarówki z babeczkami z serii Disney+ Moon Knight, a drugi wygląda bardzo podobnie do samochodu, którym jeździł Red Skull w Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie!

Nie mam pojęcia, dlaczego te pojazdy są częścią tej sekwencji, ale panuje teoria, która mówi, że ​​Wade i Logan ponownie odwiedzą każdą poprzednią erę z MCU podczas swojej przygody, chociaż jest szansa, że ​​to wszystko będzie po prostu dekoracją w tle i nie będzie bezpośrednio omawiane w filmie. Z drugiej strony, kto wie, co Shawn Levy i spółka. przygotowują się do tej trójki z oceną R.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kacper
Kacper
6 miesięcy temu

Ciekawe pojazdy oraz równie dobry artykuł oby tak dalej!