Skip to main content

Jakie plany ma Marvel Studios odnośnie przyszłości Hulka w MCU?

Doprawdy ciekawe informacje napływają od leakerów odnośnie przyszłości Hulka w MCU. I trzeba przyznać, że odzyskanie praw przez Marvel Studios pozwoli się jeszcze bardziej rozwinąć tej postaci.

Hulk z 2003 r. i Niesamowity Hulk z 2008 r. były dystrybuowane przez Universal Pictures, któremu udało się zachować wyłączne prawa do tej postaci po przejęciu Marvela przez Disneya. Oznaczało to, że jeśli Kevin Feige i spółka. naprawdę chciał stworzyć nowy film o Hulku , musiałby zostać wydany przez Universal. Krążą nowe plotki, że trwają prace nad filmem o Hulku.

Czy to może być film World War Hulk, o którym słyszeliśmy kilka lat temu? Mark Ruffalo wyraził już wcześniej zainteresowanie zapoznaniem się z tą historią na ekranie, a World War Hulk byłby epickim wydarzeniem, z którego można czerpać. Oczywiście jest bardzo mało prawdopodobne, aby projekt ten był bezpośrednią adaptacją komiksu, ale podstawowe założenie – szalejący Hulk szukający zemsty na Najpotężniejszych Bohaterach Ziemi – ma duży potencjał. Hulk/Banner pojawił się na scenie po napisach Shang-Chi i Legendy o dziesięciu pierścieniach, a także odegrał znaczącą rolę w She-Hulk: Attorney At Law. W finale sezonu serialu Disney+ Hulk pojawił się ze swoim synem Skaarem, co mogłoby uwiarygodnić plotki o WWH. Prawdopodobnie przez jakiś czas nie otrzymamy oficjalnego ogłoszenia dotyczącego potencjalnego solowego projektu Hulka, ale biorąc pod uwagę, że większość jego kolegów, aktorów z OG Avengers, odchodzi od swoich ról, wydaje się prawdopodobne, że Marvel Studios ma duże plany dotyczące  Marka Ruffalo i jego roli. Wszystko, byle powrócić do prawdziwego Hulka, a nie nudnego Smart Hulka.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments