Skip to main content

Marvel stworzył nową „Trójcę” MCU, aby zastąpić Iron Mana, Thora i Kapitana Amerykę?!

Wygląda na to, że Marvel Studios wybrało dużo wcześniej postacie, które zastąpią Iron Mana, Kapitana Amerykę i Thora jako nowa „trójca” MCU, gdy Robert Downey Jr., Chris Hemsworth i Chris Evans opuszczą bądź już opuścili Marvel Studios.

Choć przez lata Marvel Cinematic Universe w ich solowych filmach pojawiło się wiele postaci, Kapitan Ameryka (Chris Evans), Thor (Chris Hemsworth) i Iron Man (Robert Downey Jr.) wyłonili się jako nieoficjalna „trójca” mocy Najpotężniejsi bohaterowie Ziemi.

Po tym, jak po raz ostatni stanęli razem twarzą w twarz z Thanosem w Avengers: Endgame , Tony Stark oddał życie, aby położyć kres Szalonemu Tytanowi i jego siłom, Steve Rogers przekazał płaszcz Capa Samowi Wilsonowi po powrocie do przeszłości, aby przeżyć swoje życie z Peggy Carter i póki Bóg Piorunów wciąż jest w pobliżu, prawdopodobnie nie minie zbyt dużo czasu, zanim zdecyduje się przejść na emeryturę i odstawić Mjölnira. Chociaż od tego dzieli nas na pewno chociaż jeden solowy film i Secret Wars. W nowej książce MCU: The Reign of Marvel Studios autorka Joanna Robinson zauważa, że ​​Kevin Feige zawsze wiedział, że to tylko kwestia czasu, zanim Evans, RDJ i Hemsworth rozstaną się z franczyzą i będą mieli plan na trzy konkretne aktorzy/postacie, aby objąć swoje główne role w Avengersach. Pierwotnie chodziło oczywiście o Czarną Panterę (Chadwick Boseman), Kapitan Marvel (Brie Larson) i Spider-Mana (Tom Holland).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments