Skip to main content

„Falcon and The Winter Soldier” – z serialu wycięto potencjalnie kontrowersyjny wątek poboczny przed publikacją!

Od dawna krążyły pogłoski o tym, że Marvel Studios wycofuje wątek wirusowy z The Falcon i The Winter Soldier , ale w końcu zostało to potwierdzone.

Od dawna słyszeliśmy pogłoski, że pandemia spowodowała wprowadzenie dużych zmian w zespole, w tym usunięcie z komiksów wątku związanego z wirusem, który miał być oparty na koncepcji Madbomb. 

W niedawno wydanym  MCU: The Reign of Marvel Studios , napisanym przez Joannę Robinson, Dave’a Gonzalesa i Gavina Edwardsa, potwierdzono, że wirus rzeczywiście został usunięty z filmów „ Falcon” i „Zimowy żołnierz” . 

„Sokół i zimowy żołnierz” odwołali już prace lokalizacyjne w Puerto Rico po niszczycielskim trzęsieniu ziemi w styczniu 2020 r. Pandemia nie tylko zmusiła serial do przerwania zdjęć w Pradze, ale sprawiła, że ​​zaplanowana fabuła przedstawiająca bohaterów pędzących, by powstrzymać szybko rozprzestrzeniającą się chorobę, wydała się nieco zbyt bliska rzeczywistości. Spellman przyznał, że z serialu usunięto wątek poboczny, chociaż stwierdził, że nie stało się tak z powodu koronaawirusa.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments