Skip to main content

FC Barcelona x Patta x Nike. Nowe, przedmeczowe koszulki klubu zaprezentowane!

Od jakiegoś czasu słyszeliśmy, że Barca ma zaprezentować koszulki we współpracy z Patta. Koszulki zaprezentowane, teraz pytanie czy Duma Katalonii rozegra w nich jakikolwiek mecz?

Niestety na samym początku ugaszę wszelkie wątpliwości. Trykot Barca x Patta, to trykot przedmeczowy. Piłkarze mają wybiec w nich na rozgrzewkę już w meczu przeciwko Athletic Bilbao. Koszulka Patta z edycji specjalnej FC Barcelona ma główny kolor czarny w połączeniu z charakterystycznymi dla Blaugrany niebieskimi i czerwonymi motywami anatomii człowieka.

Kreatywne płótno tego projektu oddaje hołd naszej istocie, odzwierciedlając DNA, pasję i miłość, które definiują prawdziwych miłośników piłki nożnej. „Barca-blood” to metaforyczny eliksir, który płynie w żyłach fanów na całym świecie, jednocząc nas w symfonii błękitu i czerwieni.

Kolekcja będzie dostępna online w piątek, 13 października o 13:00 CEST za pośrednictwem Patty, a ogólna premiera nastąpi w poniedziałek, 16 października. Koszulka przedmeczowa Patta Barcelona jest sprzedawana w cenie 75 euro.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments