Skip to main content

Obsada „Fantastic Four” jest już znana! Matt Shakman wypowiada się o produkcji.

Reżyser Fantastic Four, Matt Shakman, potwierdził obsadę filmu, dzieląc się aktualizacjami procesu przedprodukcyjnego i obiecując film MCU inny niż wszystko, co widzieliśmy do tej pory.

Matt Shakman pozostaje odpowiedzialny za długo oczekiwany restart i niedawno udostępnił Colliderowi aktualizację na temat postępu prac. 

Absolutnie świetnie się bawię. Moim marzeniem jest móc nad tym pracować. Kocham te postacie od dzieciństwa. To niesamowity świat. Scenariusz jest niesamowity, postacie są genialne. Jestem bardzo podekscytowany.

Potwierdzając, że obecny plan zakłada rozpoczęcie zdjęć na wiosnę przyszłego roku, Shakman dodał, że zdjęcia do Fantastycznej Czwórki będą kręcone w londyńskim Pinewood Studios. Prace przedprodukcyjne trwały podczas strajków WGA i SAG-AFTRA i przyznał, że proces ten wiązał się ze sporymi wyzwaniami. Jeśli chodzi o długo oczekiwane ujawnienie obsady, wygląda na to, że cała czwórka została wybrana, a ogłoszenie zostanie ogłoszone po zakończeniu trwającego strajku SAG-AFTRA.

Trzymam kciuki, żeby już wkrótce dostali bardzo dużo i będziemy mogli wrócić. Potem, kiedy to zostanie rozwiązane, będzie gotowy plan, ale nie mogę powiedzieć zbyt wiele. Będzie ogłoszę to w pewnym momencie! Wiem, że internet jest bardzo podekscytowany tą wiadomością, więc nie mogę się doczekać, aż będę mógł się tym podzielić. Po prostu jeszcze nie mogę tego zrobić.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments