Skip to main content

Finał „Secret Invasion” zawiódł? G’iah najpotężniejszą postacią w MCU! SPOILERY

Finał Secret Invasion przyniósł wielką niespodziankę, jeśli chodzi o przyszłość G’iah w MCU, jednak przy tym wszystkim nieco zawiódł.

Na początek warto napisać, że odcinek trwał 38 minut i UWAGA – nie ma żadnej sceny po napisach. Finałowy odcinek Secret Invasion kończy się przekazaniem Gi’ah, granej przez Emilii Clarke, mocy, no cóż, prawie każdego superbohatera (i superzłoczyńcy), jakiego możesz sobie wyobrazić. Pomimo tego, że Gravik jest równie potężny, stosunkowo szybko radzi sobie ze swoim byłym przywódcą, co gwarantuje, że ten już nigdy nie zagrozi Ziemi. Jednak co Marvel Studios może teraz zrobić ze Skrullem, który jest najpotężniejszą istotą MCU? 

Odczyt komputera potwierdza, że ​​​​wśród mocy, które nabyła, są moce Ghost, Captain America, Corvus Glaive, Thanos, Outrider, Proxima Midnight, Captain Marvel, Mantis, Cull Obsidian, Drax, Korg, Ebony Maw, Frost Beast, The Hulk , Chitauri, Czarna Pantera, Walkiria, Thor Odinson, Gamora, Groot i Zimowy Żołnierz.  Warto zauważyć, że podobnie jak w komiksie Super-Skrulls, Gi’ah może pozornie używać tylko określonej liczby mocy na raz. To dziwne zakończenie dla tej postaci i takie, które bardzo pozostawia otwarte drzwi do ponownego zobaczenia jej. A może nie. Patrząc na komiksy, naprawdę nie ma nikogo, kto pasowałby do tej wzmocnionej Gi’ah, więc pozostaje nam spekulować, kim się stanie. Może Kapitan Brytania? A może po prostu Super-Skrull MCU.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments