Skip to main content

Reżyser „Spider-Man: No Way Home” opowiada, że trylogia Toma Hollanda w MCU była rozszerzoną historią powstania Spider-Mana.

Reżyser Spider-Man: No Way Home, Jon Watts, dzieli się swoim przemyśleniami odnośnie trylogii Petera Parkera, będącej rozszerzoną historią pochodzenia bohatera, a trzeci rozdział przybliża go jeszcze bardziej do komiksowej historii.

Podczas wypowiedzi w Spider-Man: No Way Home – The Art of the Movie, reżyser Jon Watts wyjaśnił, w jaki sposób jego trylogia ostatecznie służy jako rozszerzona historia pochodzenia klasycznej wersji pełzacza po ścianach. 

Kiedy kręciliśmy „Homecoming”, dyskusje zawsze dotyczyły tego, jak zrobić z Peterem Parkerem coś, czego jeszcze nie widzieliście. To kieruje cię kilkoma różnymi ścieżkami. [To] prowadzi cię do robienia rzeczy, takich jak odkrywanie tożsamości jego najlepszego przyjaciela i ciotki, a następnie, pod koniec ostatniego filmu, dowiadywanie się o tym przez cały świat. Więc fajnie było bawić się tymi nowymi aspektami. Ale w końcu, wiesz, fajnie było móc połączyć wszystko, w swej istocie, w prostą historię Spider-Mana. Po prostu wszyscy nie spieszyliśmy się, opowiadając pierwszą część „ Spider-Mana ”- tę historię pochodzenia.

Przed rozpoczęciem strajku WGA Spider-Man 4 zaczął nabierać kształtu. Plotka głosi, że w filmie Peter połączy siły z Daredevilem, by walczyć z Kingpinem, opowiadając klasyczną historię Pajęczaka bez żadnych zagrażających światu zagrożeń ani pomocnej dłoni najpotężniejszych bohaterów Ziemi. Mimo to w dalszym ciągu Spider-Man Toma Hollanda ma odegrać olbrzymią rolę w MCU, zwłaszcza w Avengers: The Kang Dynasty.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments