Skip to main content

„Furiosa” – Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth bohaterami prequela „Mad-Max”!

Na panelu CCXP pojawił się pierwszy zwiastun prequelu Mad Max: Fury Road George’a Millera – Furiosa: A Mad Max Saga, jest już dostępny w Internecie, a w nim Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth.

Zwiastun mówi nam, że ta historia zaczyna się 45 lat po upadku (jesteśmy również nieco zdezorientowani co do tej osi czasu), gdy widzimy młodą Furiosę (Anya Taylor-Joy) zabieraną ze swojego domu w Zielonym Miejscu Wielu Matek i wciągnięcie się w spór pomiędzy bezwzględnymi watażkami Dementusem (Chris Hemsworth) a Immortanem Joe (Tom Burke), który wygląda prawie tak samo jak w Fury Road .

Miller potwierdził wcześniej, że akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni 15 lat, więc najprawdopodobniej skończymy tuż przed spotkaniem Furiosy ze starym Maxem. Nie pojawi się kultowy Wojownik Wasteland (w tej roli Tom Hardy), ale Miller wykazał zainteresowanie nakręceniem kontynuacji Fury Road, jeśli nadarzy się okazja.

Wszystko, co mogę powiedzieć o moim podekscytowaniu tą pracą, to to, że jest to zdecydowanie ekscytujące, ponieważ chociaż z pewnością jest to świat z Fury Road, ma w sobie wiele różnic, o których mówiliśmy. Znowu jest to wyjątkowo znajome. Prawdopodobnie największą różnicą jest czas. Akcja „Na drodze gniewu” trwała trzy dni i dwie noce, a ta – ponad 15 lat. Jest to więc saga”. „W sprawie większej kwoty będziemy musieli ponownie porozmawiać w przyszłości.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments