Skip to main content

Olbrzymi SPOILER odnośnie fabuły „Avengers: Kang Dynasty!

Avengers: Kang Dynasty to obecnie, poza Secret Wars i Deadpool 3, najbardziej wyczekiwana produkcja w MCU. Teraz do sieci trafił olbrzymi spoiler, który mówi nam w skrócie jak wyglądać będzie fabuła Avengers 5.

Avengers: Kang Dynasty zapewne będzie tym, czym w MCU było Avengers: Infinity War. A Secret Wars to nowe Endgame.

Fabularnie zapowiada się tak, jak plotki mówiły do dłuższego czasu, więc nie jest to fabuła wyssana z palca. Wedle nich film zakończy się powrotem Kanga z filmu Ant-Man and The Wasp: Quantumania. Jest tutaj znacznie potężniejszy, to ma pokazać poprzez zabicie 3 członków Rady Kangów, a zwłaszcza pokonując wszystkich dostępnych Avengers, którzy spotykają się pod koniec filmu, aby go powstrzymać. Po tym, jak Avengersom nie udało się pokonać Kanga, ten przekształca się w Beyondera (najmocniejsza wersja Kanga) i przenosi wszystkich do tak zwanego battlworld (na tej planecie rozegra się Avegners: Secret Wars), gdzie widzimy Spider-Mana Tobey Maguire’a, Wolverine’a Jackmana i Deadpoola Reynoldsa. To oczywiście ma dziać się w scenie po napisach, którą zobaczymy w Deadpool 3.

Jeśli chodzi o szczegóły. Drużyna Avengers ma podzielić się na 3 zespoły, które będą walczyły z trzema członkami Rady Kangów. Immortus pójdzie za drużyną naziemną. Scarlett Centurion uda się w kosmos by pokonać naszych bohaterów, a Rama Tut będzie walczył na ulicach Nowego Jorku. Teraz najważniejsze pytanie. Kto będzie dowodził każdą z 3 drużyn Avengers? A więc już mówię. Sam Wilson bedzie liderem drużyny naziemnej, Doctor Stragne i Clea poprowadzą drużynę w kosmosie, a Spider-Man Toma Hollanda będzie liderował drużynie na ulicach miasta. Mam nadzieję, ze u swojego boku będzie miał Dardevilla czy Moon Knighta.

Przygotowanie podłoża pod Avengers: Secret Wars solidne! Ciekawe tylko czy Raimi finalnie zostanie reżyserem. Zdecydowanie widzę te produkcje z nim za sterami.

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments