Skip to main content
gal gadot wonder woman

Gal Gadot powróci jako Wonder Woman w DCU Jamesa Gunna?

Gal Gadot po raz kolejny powtórzyła, że ​​w DC Studios trwają prace nad nowym filmem o Wonder Woman , ujawniając, że zawsze planowała, aby ponownie wcieliła się w rolę Diany Prince.

Wcześniej w tym tygodniu Gal Gadot potwierdziła, że DC Studios Jamesa Gunna i Petera Safrana pracuje nad nowym filmem o Wonder Woman… bez filmowca Patty Jenkins. Biorąc pod uwagę fakt, że Wonder Woman 1984 była czymś w rodzaju krytycznej katastrofy, jest również prawdopodobne, że scenariusz filmowca również nie był całkiem zadowalający. Tak czy inaczej, oczekiwano, że Diana Prince zostanie ostatecznie przekształcona. Henry Cavill otrzymał rozkaz wymarszu i niekontynuowania roli Super-Mana, wszystkie znaki wskazują teraz, że Gal jest jednym z niewielu aktorów DCEU, którzy mogą ponownie wcielić się w swoje przeszłe role w tym zrestartowanym wspólnym świecie DC Jamesa Gunna.

W (przetłumaczonym) wywiadzie dla izraelskiej strony internetowej  Kan.org aktorka powtórzyła plany dotyczące nowego filmu Wonder Woman (który, jak ostatnio słyszeliśmy, prawdopodobnie będzie restartem, a nie bezpośrednią kontynuacją poprzednich części). 

Opracowujemy trzeci film i zobaczymy, co się z nim stanie. Nikt nigdy nie rozmawiał ze mną o zamrażaniu, powiedziano mi, że jestem w dobrych rękach i że mogę być spokojna. Mieliśmy teraz nakręcić trzeci film z Patty, moją ukochaną przyjaciółką i bardzo utalentowanym reżyserem, ale tak się nie stanie.

Warto dodać, że Gal Gadot powróciła niedawno zarówno w roli krótkiego cameo w filmie The Flash, jak i w scenie po napisach filmu Shazam! Fury of Goods. Według mnie nie ma innej aktorki, która tak pasuje do roli Diany.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments