Skip to main content

EA SPORTS FC™ 24 z pierwszymi oficjalnymi informacjami, zwiastunem rozgrywki i nowościami! TO JEST TEN ROK?

Zaczynamy odliczanie do premiery EA FC24 wraz z najnowszymi oficjalnymi informacjami odnośnie wersji Ultimate, rozgrywki czy nowości. Będzie się działo!

FC24 zapowiada się naprawdę dobrze. To fakt, takie słowa słyszymy i czytamy co rok, jednak tym razem EA naprawdę ma szanse świeżego startu i teraz możemy zadowolić naprawdę wszystkich graczy. Albo chociaż tę lwią część. Na początek zajmiemy się tematem edycji Ultimate, której zakup, dla graczy chcących grać „na poważnie” jest raczej obowiązkiem.

  •  Dostęp do gry 7 dni przed światową premierą (22 września)
  •  4600 FC Points
  •  Niewymienna karta „Champions League Hero”, która zostanie przyznana 27 listopada (warunkiem jest złożenie pre-orderu DO 22 SIERPNIA 2023)
  •  Dostęp do „Nike Ultimate Team Campaign”
  •  Karta „IF” z pierwszego TOTW
  •  Piłkarz „Nike Ultimate Team” na 24-meczowe wypożyczenie
  •  Strój „Nike x EA Sports FC Ultimate Team” (dostępny w grze)

Warto dodać, że obowiązuje co roczna zniżka lojalnościowa dla graczy poprzedniej wersji. Jeśli do tego dodamy EA Play, mamy zniżkę aż 20%. Wśród nowości wspomnieć nalezy jeszcze o pojawieniu się się przycisku „Claim All” umożliwiającego odebranie nagród za wszystkie odblokowane wyzwania, zmiana pozycji zawodnika nie będzie wymagała użycia dodatkowej karty, zgranie ikon (i wynikające z tego bonusy) zostało ulepszone, a poruszanie się po menu ma być dużo płynniejsze i bardziej intuicyjne. Jeśli do 1 listopada 2023 roku rozegramy jeden mecz w Ultimate Team w EA FC 24, to nasz klub zyska status „Założyciela”, co ma w przyszłości umożliwić odblokowanie dodatkowej zawartości. W grze pojawi się ponad 19 tysięcy licencjonowanych zawodników, 700 drużyn, 115 stadionów oraz 30 lig.

Licencje obejmują między innymi rozgrywki takie jak: Ekstraklasa, Liga Mistrzów i Mistrzyń, Liga Europy, Liga Konferencji Europy, CONMEBOL Libertadores, Premier League, Bundesliga, LaLiga EA Sports, Ligue 1, Serie A.

Zobaczyliśmy także 3 (4 licząc event Nike) designy kart. Grafik się postarał i wygląda to świetnie. Zwłaszcza karta Hero UCL, gdzie w gronie zawodników możemy zobaczyć Leo Messiego, Cristiano Ronaldo, Neymara czy ikony jak Torres czy David Villa. Chociaż nie wiadomo czy te karty będą dotyczyły tylko aktywnych zawodników. EA FC24 zapowiada się ciekawie, a my na dniach wrócimy z kolejnymi newsami i artykułami informacyjnymi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments