Skip to main content

Tom Holland chce wprowadzić Milesa Moralesa do MCU? Będzie jego mentorem!

W ostatnich miesiącach słyszeliśmy, że Marvel Studios chce, aby Holland web-slinger był głównym bohaterem Avengers: The Kang Dynasty, a Amy Pascal z Sony Pictures potwierdziła, że ​​trwają pracę nad Spider-Man 4.

Rozmawiając z Inverse o The Crowded Room debiutującym w Apple TV+, Holland pozostał pozytywnie nastawiony, ale w dużej mierze niezobowiązujący, jeśli chodzi o to, jak wygląda następny film o przygodach Spider-Mana w MCU. 

Czy dojdzie to do skutku, kto wie? Ale teraz wygląda to całkiem nieźle i będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć. Jeśli nie znajdziemy sposobu, aby konkurować z trójką odleci w stronę zachodzącego słońca.

W zasadzie wiadome jest, że Spider-Man 4 w końcu się wydarzy, ale trwający strajk WGA wyraźnie spowolnił prace z nim związane. W zasadzie nie ma szans, że film trafi do kin wcześniej niż przed 2025 rokiem. Tom Holland zaznaczył także, że chciałbym wprowadzić Milesa Moralesa do MCU. Zaznaczę, że wciąż krążą pogłoski, że Miles ma być sąsiadem Petera w Spider-Man 4 :

Byłbym zaszczycony, mogąc wprowadzić Milesa Moralesa do świata akcji na żywo. Jak to zrobimy, nie wiem, ale biorąc pod uwagę okazję, skorzystałbym z niej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments