Skip to main content

Gareth Edwards odpowiada na plotki odnośnie reżyserowania „Thor 5”!

Niedawna plotka głosiła, że ​​reżyser Rogue One: A Star Wars Story i The Creator, Gareth Edwards, był na radarze Marvel Studios przy reżyserowaniu kolejnego filmu o Thorze. Teraz Gareth odniósł się do tych plotek.

Edwardsa zapytano o tę plotkę w wywiadzie dla Post Cred Pod i chociaż wygląda na to, że reżyser był zaskoczony, gdy jego nazwisko zostało wspomniane w związku z filmem, przyznaje, że mógłby być zainteresowany ale w odpowiednich okolicznościach.

Ja też widziałem te plotki. Widziałem je i żartobliwie wysłałem to mojej dziewczynie. Po prostu wysłałem jej SMS-a z linkiem i powiedziałem: «Nie chciałem, żebyś dowiedziała się o tym w ten sposób». Nigdy nic o tym nie słyszałem. To całkowicie… internet to niesamowite miejsce. Uwielbiam te filmy. Kocham Marvela, wielu moich znajomych pracuje przy filmach Marvela. Uwielbiam wszystkie inne filmy i serie, chodzę do obejrzyj je. Większość z nich mam na półce DVD/Blu-ray. Ale naprawdę chcę dalej zajmować się oryginalnym science fiction. Czy to była bardzo politycznie poprawna odpowiedź? Nigdy nie mówię nigdy. W odpowiednich okolicznościach, absolutnie.

Oczywiście to, że Edwards nie został poproszony o wyreżyserowanie Thora 5 , nie oznacza, że ​​nie znajduje się na radarze Marvela. Możliwe jest również, że rozmawiał na temat potencjalnego wejścia do franczyzy i po prostu nie chce niczego zdradzać. Osobiście życze sobie i fanom Marvela, żeby Gareth został reżyserem Thor 5. Chris Hemsworth zasługuje na powrót do roli gdzie znowu będzie królem Asgardu i postrachem wrogów, a nie śmieszkiem z Mjolnirem.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments