Skip to main content

Sebastian Stan powróci jako Zimowy Żołnierz w „Brave New World”? Nowy scenarzysta na pokładzie!

Captain America: Brave New World ma mnóstwo czasu, zanim trafi do kin w 2025 roku. Marvel Studios zatrudniło więc Matthew Ortona do napisania dodatkowego materiału na zaplanowane powtórki. Dodatkowo Deadline podał, że Sebastian Stan pojawi się jako Bucky w filmie!

Portal Deadline potwierdził, że zaplanowano dodatkowe zdjęcia, a Marvel zatrudnił scenarzystę Moon Knight, Matthew Ortona do napisania nowych scen i materiałów do filmu. Ponowne zdjęcia są normą (szczególnie w przypadku głównych wytwórni), ale ten długi okres czekania i zmian daty premiery filmu doprowadził do spekulacji, że studio może wprowadzić pewne znaczące zmiany w historii.

Jedna z plotek wskazuje, że największym problemem są sekwencje akcji, więc możliwe, że te powtórki mają na celu po prostu udoskonalenie istniejących scen lub dodanie nowych fragmentów scenografii. Liczymy na to, że scenarzysta Matthew Orton nie zawiedzie i pokaże to, co pokazał w serii Moon Knight.

Jak wiemy, Sebastian Stan ma odegrać główną rolę w filmie Thunderbolts, jednak dziwne, żeby nie pojawił się w Captain America 4 nawet na kilka minut. Teraz taki tekst opublikował portal Deadline. Potwierdzone zostało tutaj, że Sebastian Stan powróci w Captain America: Brave New World do roli Bucky’ego aka Zimowego Żołnierz. Dziwnym trafem jednak portal po jakimś czasie usunął tę informację. Błąd czy po prostu nie chcieli za szybko tego zdradzić? Obstawiam opcję numer 2.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments