Skip to main content

Morena Baccarin zapowiada „nowość” w związku Wade’a i Vanessy.

Po niedawnym potwierdzeniu, że powróci jako Vanessa w Deadpool 3, Morena Baccarin drażniła się odkryciem na nowo związku Wade’a i Vanessy w filmie. Co nas czeka?

Morena Baccarin po raz pierwszy zagrała Vanessę Carlysle w Deadpool i chociaż pierwotnie miała zginąć na stałe w Deadpool 2, jej los uległ zmianie podczas powtórek po negatywnej reakcji publiczności testowej (tutaj możecie obejrzeć scenę po napisach, w której Wade ratuje Vanesse). Trudno wybaczyć fakt, że Fox niemal „zamroził” tę postać, ale obecnie potwierdzono, że Morena powróci w Deadpool 3Screen Rant niedawno spotkał się z aktorką, a ta drażniła się z nowym podejściem do relacji Wade’a Wilsona i Vanessy w filmie.

Myślę, że to naprawdę fajne, że są tak dobrze poznanymi postaciami i że ich życia… Ciągle można ich widywać w życiu innych i poza nimi. W komiksie jest tak samo. Myślę więc, że franczyza i Ryan i reżyser wykonali naprawdę świetną robotę, wymyślając na nowo tę relację i czyniąc ją interesującą, ale zachowując to, co sprawia, że ​​zawsze do siebie wracają. Myślę więc, że w tym filmie jest tego trochę więcej. Moja praca nad filmem dobiegła już końca.

Czy to możliwe, że odkrycie na nowo nastąpi dlatego, że Vanessa jest teraz Naśladowczynią i przywdzieje komiksowy kostium w Deadpool 3? Ten film to idealna okazja, aby przedstawić mutantkę w komiksowym wydaniu i coś mi się wydaję, że twórcy właśnie to mają w planach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments