Skip to main content

G’iah Emilii Clarke powróci do MCU szybciej niż myślelismy!

Nowa plotka głosi, że G’iah, którą ostatnio widzieliśmy jako niezwykle potężnego „Super-Skrulla” w finale sezonu Secret Invasion , powróci jako przywódczyni własnego zespołu brytyjskich bohaterów. Zapowiada się ciekawie, prawda?

Jednym z najbardziej krytykowanych aspektów odcinka była kulminacyjna bitwa pomiędzy nikczemnym Gravikiem a córką Talosa, G’iah, która wzmocniła się, by stać się niezwykle potężnym „Super Skrullem”, prezentującym zdolności różnych innych bohaterów MCU. Pod koniec finału G’iah zostaje zrekrutowany przez starszą agentkę MI6, Sonyę Falsworth, co wydaje się sugerować, że istnieją plany dotyczące tej postaci w Marvel Cinematic Universe w przyszłości. Teraz znany leaker, MTTSH twierdzi, że G’iah faktycznie powróci jako liderka własnego zespołu brytyjskich bohaterów.

Na przestrzeni lat w komiksach pojawiło się kilka brytyjskich supergrup, w tym mistyczny Excalibur pod przewodnictwem Kapitana Wielkiej Brytanii, ale powiedzielibyśmy, że bardziej prawdopodobna jest wersja The Union.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments