Skip to main content

Właściciel Interu Miami dał słowo, że Messi będzie miał okazję pożegnać się z kibicami Barcy!

Jorge Mas dał słowo Leo Messiemu, co potwierdził w najnowszym wywiadzie, że zrobi wszystko co w jego mocy, żeby ten jeszcze raz miał okazję zagrać w koszulce Barcy i pożegnać się z kibiciami tak, jak na legendę przystało!

Messi dostał obietnicę od właściciela Interu Miami, odnosnie zrobienia wszystkiego co w jego mocy, by ten pożegnał się z kibicami na Camp Nou. Duża szansa i okazja będzie do tego w listopadzie 2024 roku. Barca otworzy wtedy nowy stadion Camp Nou, którego otwarcie przypadnie na 125-lecie klubu.

Dałem słowo Messiemu, że w nadchodzących latach zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby miał okazję pożegnać się ze swoimi fanami w Barcelonie. Być może zrobimy to w formie meczu towarzyskiego.

Czy to nie idealna okazja na mecz Inter Miami – FC Barcelona?! Do tego Leo zagra 45′ w barwach Interu, i 45′ w barwach Barcy. Idealny scenariusz, idealne pożegnanie i jeszcze otwarcie stadionu przez najlepszego piłkarza w historii. Później, tak jak pisałem w innym newsie, Leo może na spokojnie udać się do swojego klubu, w którym zaczynał przygodę z piłką.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments