Skip to main content

Marvel Studios potwierdza plan odnośnie ponownego spotkania Thora i Lokiego!

Loki przygotowuje się do rozpoczęcia drugiego sezonu, ale ostateczne zakończenie serialu może ponownie zjednoczyć dwie główne postacie w MCU – samego Lokiego i jego brata Thora szybciej niż myśleliśmy.

W wywiadzie dla Variety dyrektor ds. produkcji i rozwoju Marvel Studios oraz producent Lokiego, Kevin Wright, ujawnił jeden z celów, do którego dąży seria na Disney+. Po zapytaniu, czy Loki jako postać mógłby wrócić do większej części MCU, Wright po prostu stwierdził: „To jest nadzieja”. Następnie producent wykonawczy ujawnił dość poważny cel na koniec Lokiego , mówiąc, że „żeby słońce świeciło ponownie nad Lokim i Thorem” zawsze było w centrum uwagi wszystkich:

„Nie chcę… tak. Myślę, że słońce świecące nad Lokim i Thorem po raz kolejny zawsze było priorytetem historii, którą opowiadamy. Ale aby to spotkanie było naprawdę satysfakcjonujące, musimy sprawić, by Loki emocjonalnie trafił w określone miejsce. Myślę, że to był cel tych dwóch sezonów.

Komentarze Wrighta naprawdę udowodniły, jak wielkim priorytetem było w Marvel Studios ponowne połączenie Lokiego i Thora i mimo że historia Lokiego zawsze dotyczyła głównie boga psot, jej głównym celem jest doprowadzenie go z powrotem do miejsca, do którego tak naprawdę należy. Warto również wspomnieć, że jeśli ten rozdział historii Lokiego zostanie ukończony do końca sezonu 2, a Loki będzie gotowy na ponowne spotkanie z Thorem, może to być ostatni sezon serialu Disney+.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments