Skip to main content

Hugh Jackman o powrocie do roli Wolverine’a, żółtym kostiumie i filmie „DEADPOOL and WOLVERINE”.

Hugh Jackman wypowiedział się na wiele tematów związanych z jego powrotem do roli Wolverine’a w filmie DEADPOOL and WOLVERINE. Wszystko w rozmowie z Empire. Tutaj wywiad z Ryanem Reynodsem.

Tak o „nowym” wariancie Wolverine’a wypowiada się Hugh Jackman.

Zobaczymy te strony Wolverine’a, których wcześniej nie widzieliśmy. To wspaniale, że Deadpool ma kogoś, kto uderzy go w twarz.

Hugh poruszył także temat niesamowitego, żółtego, komiksowego stroju Wolverine’a, na który fani czekają od lat.

Prawie zrobiliśmy to w The Wolverine, ale od chwili, gdy to tutaj umieściłem, pomyślałem: «Jak to możliwe, że nigdy tego nie zrobiliśmy?». Wyglądało to tak dobrze, wydawało się to takie właściwe. Pomyślałem: „To on”. To było dla mnie ekscytujące.

Hugh Jackman wybrał się w długą podróż po tym, jak poproszono go o powrót w roli Wolverine’a w „DEADPOOL & WOLVERINE”, zastanawiając się, czy powinien ponownie przyjąć tę rolę. Na szczęście aktor chciał to zrobić i wszyscy fani mogą ponownie oglądać ukochanego Logana.

Gdy tylko zadałem pytanie, chciałem zrobić Deadpoola i Wolverine’a. Po prostu to wiedziałem. Jechałem kolejną godzinę. Nie mogłem przestać o tym myśleć. I wysiadłem z samochodu, zadzwoniłem do Ryana [Reynoldsa] i powiedziałem: „Ryan, jeśli mnie chcesz, wchodzę w to”.

Wszystko układa się cudownie, a my, fani MCU, otrzymamy w lipcu prawdopodobnie jeden z najlepszych filmów w historii superbohaterskiego kina. DEADPOOL and WOLVERINE nadchodzi!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments