Skip to main content

Hugh Jackman pojawił się w odcinku „Rick i Morty”!

Top 1 najbardziej niespodziewanych cameo? Hugh Jackman w serialu Rick i Morty! Odtwórca roli Wolverine’a w MCU prawdopodobnie nawet osobiście podkładał głos, jednak nie jestem tego w 100 procentach pewien.

W prawdziwym stylu Ricka i Morty’ego, serialowa wersja Jackmana jest podkręcona do 11 i najwyraźniej jest starym przyjacielem Ricka. Obaj byli gospodarzami Oscarów razem i mają historię hałaśliwych imprez. Kiedy pan Poopy Butthole potrzebuje pomocy w przezwyciężeniu swojej byłej żony, Rick zwraca się do Jackmana, który zaprasza wszystkich do swojego domu, znanego również jako „Jack Shack”, gdzie sprawy szybko wymykają się spod kontroli. Jackman zaczyna ładować ekipę alkoholem i rachunkami, śpiewając piosenki i pokazując swoje nagie zdjęcia. Zachęca również wszystkich do wykorzystania jego nagrody Tony do treningu strzeleckiego, gdy aktor odrywa się od cameo.

Oczywiście odcinek kończy się w najbardziej odpowiedni sposób: Hugh Jackman zabija Predatora. (Chociaż może tu być trochę wzajemnej promocji. Marvel właśnie wypuścił nową mini-serię, w której Wolverine walczy z, jak się domyślacie, Predatorem.) Jeśli chodzi o to, w jaki sposób Rickowi i Morty’emu udało się pozyskać Jackmana, aktor występuje w filmie Koala Man, który ma powiązania z zespołem produkcyjnym Ricka i Morty’ego. Ciekawe tylko czy aktor wystąpi jeszcze w innych odcinkach serii?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments